Завідувач кафедри колопроктології. Лікар-проктолог міської лікарні No3 (обласна лікарня м. Дубки), приватний медичний центр Санатіо, Миколаїв
Д-р Рябець Дмитро Миколайович
Я хірург - проктолог з досвідом практики в Миколаєві більше 17 років. В основному спеціалізуюся на лікуванні численних захворювань прямої кишки і параректальної області. До мене звертаються за лікуванням таких захворювань, як: геморой, тріщини і поліпи каналу, свищі, абсцеси епітеліального куприка і гострий парапроктит, рубцева будова каналу. Працюю завідувачем проктологічного відділення міської лікарні No3 м. Миколаєва (дуби). Ми надаємо вузькоспеціалізовану проктологічну допомогу жителям міста та області. Я, як проктолог, освоїв малоінвазивні методики, серед яких: лікування геморою лазером в Миколаєві, безшовна гемороїдектомія та інші операції із застосуванням зварювання біологічних тканин, що часто дозволяє уникнути стаціонарного лікування або значно знижує перебування пацієнта в стаціонарі і прискорює повернення до нормального способу життя.
100 +
Відгуків
25
Дипломи та сертифікати
17
Років досвіду
96
Вирішені проблеми
проктологічні захворювання
Не вдається визначити, що саме з Ти?
Поставити діагноз може тільки лікар!
Питання, що часто ставляться
Проводиться огляд періанальної області і каналу, пальцеве обстеження і аноскопія (якщо немає сильного болю).
Для первинного прийому досить поставити очисну клізму з невеликим об'ємом води кімнатної температури.
Необхідність хірургічного лікування визначається після огляду проктологом.
У ранньому післяопераційному періоді можливий помірний викид крові при дефекації.
Наявність свищів ходів може викликати масу ускладнень і спровокувати виникнення інших захворювань у плоті до розвитку новоутворень.
При хронічній тріщині з прикордонними горбками показано хірургічне лікування.
Блог
Останні статті
Бажаєте записатися на консультацію?
Зробити це можна наступними способами
Хочете надіслати мені електронний лист?
Заповніть форму
Проктолог - це фахівець з «делікатних» проблем. Проктолог Миколаїв займається діагностикою та терапією будь-яких неінфекційних захворювань, патологій прямої кишки, заднього проходу і періанальної області.
Лікар-проктолог повинен бути фахівцем в двох областях медецину:
Згідно з останніми медичними дослідженнями, майже 70% людей звертаються до лікаря-проктолога в Миколаєві з проблемою геморою, ще 30% - це пацієнти, які страждають тріщинами і випинанням прямої кишки.
Більшість пацієнтів соромляться звертатися до лікарів з такою «незручною» проблемою і приходити за професійною допомогою тільки при виникненні серйозних симптомів або ускладнень. Небажання йти до лікаря колопроктолога пов'язано в першу чергу з дискомфортом і незручністю, які виникають при ректальному огляді. Але варто пам'ятати, що своєчасне звернення до фахівця дозволить уникнути серйозних ускладнень, які неминуче виникнуть при відсутності належного лікування, і вам не доведеться звертатися до хірурга-проктолога.
Прийом веде лікар-проктолог, хірург вищої категорії Дмитро Рябець. Загальний лікарський стаж більше 16 років, спеціалізується на лікуванні захворювань прямої кишки і параректальної області, проводить проктологічні операції будь-якої складності, досконало володіє сучасними малоінвазивними методиками: лазерним лікуванням, безшовною гемороїдектомією.
Проктологічні захворювання доставляють хворому масу незручностей - йому боляче лежати, сидіти, ходити і особливо - справлятися з природними потребами. Невблаганна статистика свідчить про те, що більшість пацієнтів могли уникнути серйозних ускладнень, вчасно звернувшись за медичною допомогою. Профілактичний огляд потрібен людям із зайвою вагою, які ведуть малоактивний спосіб життя, практикують секс. Також варто записатися на прийом тим, у кого є родичі, які страждають на рак прямої кишки.
В першу чергу лікар оцінює стан пацієнта і робить анамнез захворювання: вислуховує скарги, проводить дослідження ректальної зони. При необхідності призначаються додаткові обстеження - колоноскопія, ректоскопія, іригоскопія, УЗД органів черевної порожнини. Також можуть знадобитися результати лабораторних досліджень: загальний аналіз крові, бактеріологічний посів, аналіз калу.
Варто розуміти, що проблему можна вирішити, тільки відкинувши сором'язливість і вчасно звернувшись за допомогою. Запущені проктологічні захворювання можуть не тільки вплинути на здоров'я і загальний стан організму, але і бути небезпечними для життя пацієнта. Не витрачайте дорогоцінний час на самолікування, зверніться до проктолога при виникненні перших симптомів захворювання!
Мої пацієнти
Відгуків
Світлана
Володимир
Яніна
Альона
Тетяна
Євген, 35 років.